Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 300 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 693 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 200 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
1 395 000 € 7 750 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 435 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
760 000 €

Villa, Cambrils, Catalunya, Spain

Cambrils, Catalunya, Spain Details
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
950 000 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 508 sq.m.
  • Plot Area: 530 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
735 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
750 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
15 000 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 3000 sq.m.
  • Plot Area: 18000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 10
For Sale
319 800 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
6 900 000 € 8 730 € / sq.m.
  • Area: 790 sq.m.
  • Plot Area: 1680 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 11
For Sale
560 000 € 2 490 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 1088 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
580 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 385 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3