Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
796 400 € 2 890 € / sq.m.
  • Area: 276 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 834 700 € 4 620 € / sq.m.
  • Area: 830 sq.m.
  • Plot Area: 1418 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 477 800 € 6 350 € / sq.m.
  • Area: 390 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 377 500 € 9 290 € / sq.m.
  • Area: 256 sq.m.
  • Plot Area: 1462 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 212 300 € 4 630 € / sq.m.
  • Area: 478 sq.m.
  • Plot Area: 1295 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
768 700 € 3 840 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 80000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
1 710 900 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 854 sq.m.
  • Plot Area: 1340 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 064 800 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 2473 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 415 900 € 5 600 € / sq.m.
  • Area: 253 sq.m.
  • Plot Area: 16760 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
648 900 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 202 sq.m.
  • Plot Area: 1055 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
702 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 2130 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 005 800 € 3 160 € / sq.m.
  • Area: 634 sq.m.
  • Plot Area: 1115 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
908 500 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 540 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
230 100 € 2 990 € / sq.m.

Beautiful villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 77 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 592 900 € 3 190 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 182 800 € 4 450 € / sq.m.
  • Area: 491 sq.m.
  • Plot Area: 2250 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 999 900 € 6 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4