Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 000 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 850 000 € 6 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 100 000 € 4 540 € / sq.m.
  • Area: 463 sq.m.
  • Plot Area: 1024 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 855 000 € 11 590 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 832 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 200 000 € 4 260 € / sq.m.
  • Area: 282 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
3 000 000 € 4 820 € / sq.m.
  • Area: 623 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 495 000 € 8 910 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 3608 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 995 000 € 5 700 € / sq.m.
  • Area: 525 sq.m.
  • Plot Area: 1119 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 295 000 € 5 880 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1047 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 450 000 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 571 sq.m.
  • Plot Area: 2020 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
17 500 000 € 9 720 € / sq.m.
  • Area: 1800 sq.m.
  • Plot Area: 6580 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 950 000 € 4 940 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 7293 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 950 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 1157 sq.m.
  • Plot Area: 3958 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 8
For Sale
1 975 000 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 484 sq.m.
  • Plot Area: 2700 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 500 000 € 9 870 € / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 4958 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 072 900 € 4 110 € / sq.m.

Gorgeous villa, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 504 sq.m.
  • Plot Area: 135000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
793 600 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 235 sq.m.
  • Plot Area: 80100 sq.m.
  • Bedrooms: 3