Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 199 200 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 850 100 € 2 640 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
3 025 400 € 6 050 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1460 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 396 300 € 4 390 € / sq.m.
  • Area: 318 sq.m.
  • Plot Area: 2001 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 687 200 € 4 220 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
989 100 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 745 400 € 6 020 € / sq.m.
  • Area: 290 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 280 000 € 5 120 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 454 500 € 6 060 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 000 700 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 1042 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 396 300 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 105 400 € 3 950 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1230 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 687 200 € 5 620 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 188 300 € 9 110 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
756 300 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 1150 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
872 700 € 3 970 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
407 300 € 5 660 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Plot Area: 3800 sq.m.
  • Bedrooms: 1