Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
441 000 € 4 640 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
450 000 € 5 290 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
730 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
555 000 € 5 390 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
620 000 € 4 430 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
750 000 € 4 050 € / sq.m.
  • Area: 185 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
590 000 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 184 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4