Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
990 000 € 3 300 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 347095 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
215 000 € 3 070 € / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 141 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 331 500 € 12 680 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 850 000 € 6 610 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 595 000 € 9 380 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
865 000 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Plot Area: 1740 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 500 000 € 6 380 € / sq.m.
  • Area: 235 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
450 000 € 5 290 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
441 000 € 4 640 € / sq.m.
  • Area: 95 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
430 000 € 3 740 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
410 000 € 4 560 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
520 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 187 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
590 000 € 4 340 € / sq.m.
  • Area: 136 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 060 000 € 10 390 € / sq.m.
  • Area: 102 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
790 000 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 230 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4