Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
630 000 € 2 190 € / sq.m.
  • Area: 288 sq.m.
  • Plot Area: 2100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
525 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
6 900 000 € 15 330 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 7200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
165 000 € 1 940 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
78 900 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 57 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
245 000 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
350 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
250 000 € 1 530 € / sq.m.
  • Area: 163 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 590 000 € 4 110 € / sq.m.
  • Area: 387 sq.m.
  • Plot Area: 2077 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 330 000 € 3 210 € / sq.m.
  • Area: 414 sq.m.
  • Plot Area: 1071 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
110 000 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 350 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
210 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 500 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 1790 sq.m.
  • Plot Area: 132840 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 950 000 € 980 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 380000 sq.m.
  • Bedrooms: 17
  • Bathrooms: 12