Compare properties

Real Estate in Girona

Found 2104 listings:
For Sale
1 986 800 € 4 970 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 804 900 € 3 120 € / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
689 500 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
759 700 € 5 060 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 694 600 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 337 400 € 2 440 € / sq.m.
  • Area: 956 sq.m.
  • Plot Area: 3300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 402 400 € 3 400 € / sq.m.
  • Area: 413 sq.m.
  • Plot Area: 842 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 281 000 € 6 400 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 096 100 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
663 800 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 141 200 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5