Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
689 500 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 694 600 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 963 400 € 4 910 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 681 400 € 8 180 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
485 000 € 2 430 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
374 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 201 sq.m.
  • Plot Area: 490 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 279 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 685 sq.m.
  • Plot Area: 1617 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
844 300 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
640 500 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
809 300 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
640 500 € 2 290 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
541 500 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 316 sq.m.
  • Plot Area: 6740 sq.m.
  • Bedrooms: 5