Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
347 400 € 3 310 € / sq.m.
  • Area: 105 sq.m.
  • Storeys count: 11
  • Bedrooms: 2
For Sale
630 000 €

Villa, Santa Cruz de Tenerife, Canary Islands, Spain

Santa Cruz de Tenerife, Canary Islands, Spain Details
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6
For Sale
1 100 000 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 700 000 € 4 530 € / sq.m.
  • Area: 816 sq.m.
  • Plot Area: 2270 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
169 200 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 125 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
286 400 € 3 220 € / sq.m.
  • Area: 89 sq.m.
  • Plot Area: 9 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
2 200 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 1314 sq.m.
  • Plot Area: 150000 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 3
For Sale
605 100 € 4 760 € / sq.m.
  • Area: 127 sq.m.
  • Plot Area: 641 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 129 400 € 5 320 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 400 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4