Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 200 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 495 000 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 050 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
130 000 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
436 600 € 3 730 € / sq.m.
  • Area: 117 sq.m.
  • Plot Area: 75 sq.m.
  • Storey: 1
  • Bedrooms: 2
For Sale
105 000 € 1 400 € / sq.m.
  • Area: 75 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
1 250 000 € 3 960 € / sq.m.
  • Area: 316 sq.m.
  • Plot Area: 494 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 500 000 € 3 680 € / sq.m.
  • Area: 408 sq.m.
  • Plot Area: 851 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 000 000 € 14 230 € / sq.m.
  • Area: 281 sq.m.
  • Plot Area: 1627 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 450 000 € 4 950 € / sq.m.

Fabulous villa, Sant Feliu de Guixols, Catalunya, Spain

Sant Feliu de Guixols, Catalunya, Spain Details
  • Area: 495 sq.m.
  • Plot Area: 1210 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 400 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 1449 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 450 000 € 4 410 € / sq.m.
  • Area: 555 sq.m.
  • Plot Area: 1409 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 950 000 € 3 040 € / sq.m.
  • Area: 971 sq.m.
  • Plot Area: 1834 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 500 000 € 7 610 € / sq.m.
  • Area: 460 sq.m.
  • Plot Area: 2175 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
900 000 € 2 760 € / sq.m.
  • Area: 326 sq.m.
  • Plot Area: 1006 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 450 000 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 609 sq.m.
  • Plot Area: 1062 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 150 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 372 sq.m.
  • Plot Area: 3181 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
980 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1602 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5