Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 495 000 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 534 sq.m.
  • Plot Area: 1642 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 800 000 € 5 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
580 000 € 1 290 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
525 000 € 1 250 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
695 000 €

Villa, Cambrils, Catalunya, Spain

Cambrils, Catalunya, Spain Details
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 100 000 € 1 040 € / sq.m.
  • Area: 1060 sq.m.
  • Plot Area: 34000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 200 000 € 11 430 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 936 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 980 000 € 10 380 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 650 000 € 5 720 € / sq.m.
  • Area: 463 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 900 000 € 7 210 € / sq.m.
  • Area: 402 sq.m.
  • Plot Area: 535 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
845 000 € 3 130 € / sq.m.
  • Area: 270 sq.m.
  • Plot Area: 1473 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 450 000 € 4 970 € / sq.m.
  • Area: 493 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
6 950 000 € 7 280 € / sq.m.
  • Area: 955 sq.m.
  • Plot Area: 3923 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 950 000 € 4 980 € / sq.m.
  • Area: 592 sq.m.
  • Plot Area: 5414 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 795 000 € 4 920 € / sq.m.
  • Area: 365 sq.m.
  • Plot Area: 2112 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 625 000 € 4 080 € / sq.m.
  • Area: 398 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 803 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 500 000 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 621 sq.m.
  • Plot Area: 1685 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5