Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
712 000 € 2 060 € / sq.m.
  • Area: 346 sq.m.
  • Plot Area: 810 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
546 000 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 445 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
225 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 94 sq.m.
  • Plot Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
645 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 271 sq.m.
  • Plot Area: 293 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
339 000 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 800 000 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 32000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
590 000 € 2 380 € / sq.m.
  • Area: 248 sq.m.
  • Plot Area: 580 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
890 000 € 4 680 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 225 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 441 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 590 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
1 325 000 € 3 030 € / sq.m.
  • Area: 438 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 450 000 € 4 390 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 878 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
2 200 000 € 6 080 € / sq.m.
  • Area: 362 sq.m.
  • Plot Area: 650 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
685 000 € 2 280 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Rooms: 7
For Sale
870 000 € 2 780 € / sq.m.
  • Area: 313 sq.m.
  • Plot Area: 407 sq.m.
  • Rooms: 3