Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
850 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 10000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 900 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 794 sq.m.
  • Plot Area: 1086 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 100 000 € 3 280 € / sq.m.
  • Area: 640 sq.m.
  • Plot Area: 1775 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
4 300 000 € 5 560 € / sq.m.
  • Area: 774 sq.m.
  • Plot Area: 2185 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
165 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 116 sq.m.
  • Plot Area: 35 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 700 000 € 5 570 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
239 000 € 2 370 € / sq.m.
  • Area: 101 sq.m.
  • Plot Area: 173 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
135 000 € 4 660 € / sq.m.
  • Area: 29 sq.m.
  • Storey: 4
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 1
For Sale
690 000 € 2 220 € / sq.m.
  • Area: 311 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
420 000 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
385 000 € 4 530 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
375 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
350 000 € 4 860 € / sq.m.
  • Area: 72 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3