Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 591 000 € 4 190 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
690 000 € 2 300 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1455 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
645 000 € 1 540 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 900 000 € 6 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
525 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 275 sq.m.
  • Plot Area: 640 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
4 875 000 € 12 190 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Rooms: 8
For Sale
2 200 000 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 975 000 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 1680 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
1 790 000 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 930 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 150 000 € 9 840 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Rooms: 5