Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 158 700 € 3 660 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
692 900 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 470 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
841 500 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
257 100 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 139 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
473 300 € 3 160 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 235 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 207 300 € 14 020 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2850 sq.m.
  • Bedrooms: 5