Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
218 000 € 1 910 € / sq.m.
  • Area: 114 sq.m.
  • Plot Area: 210 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
799 000 € 3 770 € / sq.m.
  • Area: 212 sq.m.
  • Plot Area: 720 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
689 000 € 3 060 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
635 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
750 000 € 1 450 € / sq.m.
  • Area: 517 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 200 000 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 580 sq.m.
  • Plot Area: 1525 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
750 000 € 1 090 € / sq.m.
  • Area: 690 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 5
For Sale
500 000 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 331 sq.m.
  • Plot Area: 3595 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 300 000 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 493 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 016 300 € 4 070 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
266 000 € 1 760 € / sq.m.
  • Area: 151 sq.m.
  • Plot Area: 320 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3