Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 881 900 € 6 420 € / sq.m.
  • Area: 293 sq.m.
  • Plot Area: 1318 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
3 244 700 € 5 640 € / sq.m.
  • Area: 575 sq.m.
  • Plot Area: 1684 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 999 900 € 3 480 € / sq.m.
  • Area: 575 sq.m.
  • Plot Area: 1370 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 949 800 € 4 750 € / sq.m.
  • Area: 621 sq.m.
  • Plot Area: 1685 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 129 700 € 8 260 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 557 500 € 6 660 € / sq.m.
  • Area: 234 sq.m.
  • Plot Area: 751 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
5 899 500 € 6 600 € / sq.m.
  • Area: 894 sq.m.
  • Plot Area: 1661 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 737 400 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 514 sq.m.
  • Plot Area: 3200 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
2 949 800 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 19000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
For Sale
5 073 600 € 12 680 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 25000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 359 800 € 5 240 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 843 400 € 5 260 € / sq.m.
  • Area: 1300 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
1 533 900 € 3 490 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 300 800 € 5 750 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 8
For Sale
4 129 700 € 9 180 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 179 900 € 3 690 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5