Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 533 900 € 3 630 € / sq.m.
  • Area: 422 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
643 000 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
4 129 700 € 5 690 € / sq.m.
  • Area: 726 sq.m.
  • Plot Area: 5089 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 710 900 € 3 560 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
1 474 900 € 4 400 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 380 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
3 533 800 € 7 470 € / sq.m.
  • Area: 473 sq.m.
  • Plot Area: 1091 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 722 700 € 4 680 € / sq.m.
  • Area: 368 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
702 000 € 3 420 € / sq.m.
  • Area: 205 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3