Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
813 400 € 2 900 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 1029 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
4 479 900 € 3 730 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 1136480 sq.m.
  • Bedrooms: 14
For Sale
1 274 100 € 5 100 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
29 100 € 50 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 40000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
721 400 € 2 400 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 885 700 € 7 880 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 041 400 € 3 470 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
19 664 800 € 11 820 € / sq.m.
  • Area: 1664 sq.m.
  • Plot Area: 3663 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5