Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
745 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 413 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
990 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 527 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
749 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
600 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
1 400 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 467 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 690 000 € 4 140 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1018 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 975 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 873 sq.m.
  • Plot Area: 1508 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 375 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 703 sq.m.
  • Plot Area: 3650 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
265 000 € 1 470 € / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
5 500 000 € 7 860 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 050 000 € 2 500 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 750 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 950 000 € 5 640 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
570 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
530 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 450 000 € 6 130 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1526 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
950 000 € 3 170 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
979 000 € 2 390 € / sq.m.
  • Area: 410 sq.m.
  • Plot Area: 550 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4