Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
900 000 € 5 450 € / sq.m.
  • Area: 165 sq.m.
  • Plot Area: 786 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
690 000 € 3 450 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 890 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 750 000 € 4 250 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1239 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
970 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 439 sq.m.
  • Plot Area: 1400 sq.m.
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
1 135 000 € 870 € / sq.m.
  • Area: 1300 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 6
For Sale
1 350 000 € 1 930 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
1 950 000 € 9 290 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 3400 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
3 950 000 € 7 480 € / sq.m.
  • Area: 528 sq.m.
  • Plot Area: 2620 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
750 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
540 000 € 2 160 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 960 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 890 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 540 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 500 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 812 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 7
For Sale
975 000 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 590 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 350 000 € 3 240 € / sq.m.
  • Area: 417 sq.m.
  • Plot Area: 2510 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
785 000 € 2 450 € / sq.m.
  • Area: 320 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
340 000 € 1 330 € / sq.m.
  • Area: 256 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
745 000 € 1 800 € / sq.m.
  • Area: 413 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
990 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 527 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5