Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
27 788 000 ₽ 138 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 5
For Sale
23 012 000 ₽ 127 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 180 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
23 442 000 ₽ 134 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
23 403 000 ₽ 173 400 ₽ / sq.m.

Beautiful house, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 135 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4