Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 150 000 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 420 sq.m.
  • Plot Area: 16000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 250 000 € 3 750 € / sq.m.
  • Area: 333 sq.m.
  • Plot Area: 858 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 390 000 €

Villa, Palma, Balearic Islands, Spain

Palma, Balearic Islands, Spain Details
  • Plot Area: 1049 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 295 000 € 5 520 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 1145 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
995 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 890 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 700 000 € 2 570 € / sq.m.
  • Area: 661 sq.m.
  • Plot Area: 1488 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
995 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 380 000 € 3 770 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Plot Area: 1062 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 398 000 € 4 660 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 150 000 € 9 030 € / sq.m.
  • Area: 238 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
900 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
549 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 815 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 300 000 € 6 600 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
340 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 880 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
795 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
515 000 €
  • Plot Area: 517 ares
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
380 000 €
  • Plot Area: 441 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4