Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 950 500 € 5 270 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 949 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 212 600 € 9 830 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Plot Area: 965 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
844 300 € 1 920 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 279 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 685 sq.m.
  • Plot Area: 1617 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
374 000 € 1 860 € / sq.m.
  • Area: 201 sq.m.
  • Plot Area: 490 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
485 000 € 2 430 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 694 600 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
689 500 € 1 380 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
759 700 € 5 060 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 4