Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
589 146 000 ₽ 607 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 970 sq.m.
  • Plot Area: 10400 sq.m.
  • Bedrooms: 7
For Sale
302 258 000 ₽ 608 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 497 sq.m.
  • Plot Area: 2944 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
24 590 000 ₽ 163 900 ₽ / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
8 094 000 ₽ 115 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 70 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
11 476 000 ₽ 155 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 74 sq.m.
  • Plot Area: 70 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
1 331 982 000 ₽ 502 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 2650 sq.m.
  • Plot Area: 8100 sq.m.
  • Bedrooms: 10
For Sale
6 445 000 ₽ 117 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 55 sq.m.
  • Plot Area: 35 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
8 187 000 ₽ 109 200 ₽ / sq.m.

Cozy townhouse, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 75 sq.m.
  • Plot Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 2