Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
791 900 € 2 260 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 222 700 € 3 710 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 734 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 072 800 € 6 190 € / sq.m.
  • Area: 335 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
966 500 € 4 030 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
425 000 € 1 110 € / sq.m.
  • Area: 382 sq.m.
  • Plot Area: 615 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 6
For Sale
5 182 000 € 8 620 € / sq.m.
  • Area: 601 sq.m.
  • Plot Area: 2750 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
2 911 300 € 4 210 € / sq.m.
  • Area: 692 sq.m.
  • Plot Area: 1590 sq.m.
  • Storeys count: 4
  • Bedrooms: 4
For Sale
756 900 € 1 510 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 3000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
640 500 € 2 980 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 510 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
10 014 700 € 8 180 € / sq.m.
  • Area: 1225 sq.m.
  • Plot Area: 3020 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
494 900 € 1 670 € / sq.m.
  • Area: 297 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
640 500 € 1 650 € / sq.m.
  • Area: 387 sq.m.
  • Plot Area: 819 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
989 800 € 2 200 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1530 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 561 900 € 4 130 € / sq.m.
  • Area: 620 sq.m.
  • Plot Area: 1979 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5