Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 507 300 € 2 860 € / sq.m.
  • Area: 527 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
3 666 300 € 4 580 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 8
For Sale
919 500 € 1 980 € / sq.m.
  • Area: 464 sq.m.
  • Plot Area: 863 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5