Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
202 500 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 103 sq.m.
  • Plot Area: 8800 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
426 400 € 2 030 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
112 500 € 660 € / sq.m.
  • Area: 170 sq.m.
  • Plot Area: 12000 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
159 900 € 1 600 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 20000 sq.m.
  • Bedrooms: 2
For Sale
354 200 € 1 610 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 30000 sq.m.
  • Bedrooms: 4