Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 199 000 € 2 740 € / sq.m.
  • Area: 438 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
999 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 441 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 499 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 427 sq.m.
  • Plot Area: 1543 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
640 000 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
687 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 465 sq.m.
  • Plot Area: 630 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 850 000 € 5 180 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 380 000 € 3 520 € / sq.m.
  • Area: 677 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
7 900 000 € 3 090 € / sq.m.
  • Area: 2560 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 10
  • Bathrooms: 12
For Sale
7 300 000 € 6 080 € / sq.m.
  • Area: 1200 sq.m.
  • Plot Area: 8000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
3 950 000 € 5 020 € / sq.m.
  • Area: 787 sq.m.
  • Plot Area: 2750 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
5 450 000 € 3 920 € / sq.m.
  • Area: 1390 sq.m.
  • Plot Area: 4975 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 899 000 € 4 560 € / sq.m.
  • Area: 416 sq.m.
  • Plot Area: 1377 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
700 000 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
2 300 000 € 4 360 € / sq.m.

Gorgeous villa, Cerdanyola del Valles, Catalunya, Spain

Cerdanyola del Valles, Catalunya, Spain Details
  • Area: 527 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
575 000 € 2 960 € / sq.m.
  • Area: 194 sq.m.
  • Plot Area: 478 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
349 000 € 1 740 € / sq.m.
  • Area: 201 sq.m.
  • Plot Area: 226 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
165 000 € 2 120 € / sq.m.
  • Area: 78 sq.m.
  • Plot Area: 25 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2