Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
762 000 € 2 910 € / sq.m.
  • Area: 262 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
335 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 132 sq.m.
  • Plot Area: 476 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 750 000 € 4 580 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 7
For Sale
1 100 000 € 3 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 900 000 € 6 130 € / sq.m.
  • Area: 310 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
680 000 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
3 500 000 € 4 580 € / sq.m.
  • Area: 765 sq.m.
  • Plot Area: 2355 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5