Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
749 900 € 2 000 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1543 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 025 000 € 6 750 € / sq.m.

Fabulous villa, Ciutadella, Balearic Islands, Spain

Ciutadella, Balearic Islands, Spain Details
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 975 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 730 000 €
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 468 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1350 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 800 000 € 3 590 € / sq.m.
  • Area: 502 sq.m.
  • Plot Area: 4500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
720 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 700 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
990 000 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 000 000 € 4 620 € / sq.m.
  • Area: 865 sq.m.
  • Plot Area: 2262 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
890 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
497 900 € 1 240 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
958 000 € 3 830 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 480 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
848 000 € 3 530 € / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 405 000 € 8 810 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 840 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 595 000 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 150 000 € 5 530 € / sq.m.
  • Area: 751 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4