Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
530 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 220 sq.m.
  • Plot Area: 1480 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
883 500 € 2 970 € / sq.m.
  • Area: 297 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
600 000 € 1 640 € / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Plot Area: 260 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
720 000 € 1 890 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 700 000 € 3 510 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
990 000 € 1 870 € / sq.m.
  • Area: 530 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
4 000 000 € 4 620 € / sq.m.
  • Area: 865 sq.m.
  • Plot Area: 2262 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
525 000 € 2 100 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 635 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 690 000 € 2 830 € / sq.m.
  • Area: 597 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 950 000 € 5 270 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 4
For Sale
450 000 € 2 600 € / sq.m.
  • Area: 173 sq.m.
  • Plot Area: 387 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
3 990 000 € 7 980 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 300 000 € 9 200 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 600 000 € 4 640 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6