Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
30 393 000 ₽ 202 600 ₽ / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 2500 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
19 096 000 ₽
  • Plot Area: 401 ares
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
For Sale
28 657 000 ₽
  • Plot Area: 265 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
182 360 000 ₽ 243 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 10000 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
138 941 000 ₽ 198 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 14000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
346 918 000 ₽ 385 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 900 sq.m.
  • Plot Area: 1600 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 7
For Sale
69 036 000 ₽ 217 800 ₽ / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
29 525 000 ₽ 123 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 240 sq.m.
  • Plot Area: 880 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
286 565 000 ₽ 573 100 ₽ / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 3500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 6
For Sale
47 674 000 ₽ 136 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 815 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
78 154 000 ₽ 173 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
186 702 000 ₽ 784 500 ₽ / sq.m.
  • Area: 238 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
121 400 000 ₽ 404 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
For Sale
119 836 000 ₽ 327 400 ₽ / sq.m.
  • Area: 366 sq.m.
  • Plot Area: 1062 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
86 404 000 ₽ 192 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
390 771 000 ₽ 857 000 ₽ / sq.m.
  • Area: 456 sq.m.
  • Plot Area: 4958 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
369 062 000 ₽ 424 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 870 sq.m.
  • Plot Area: 3061 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
338 668 000 ₽ 369 700 ₽ / sq.m.
  • Area: 916 sq.m.
  • Plot Area: 2022 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
160 650 000 ₽ 370 200 ₽ / sq.m.
  • Area: 434 sq.m.
  • Plot Area: 1434 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5