Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
650 000 € 2 320 € / sq.m.
  • Area: 280 sq.m.
  • Plot Area: 600 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 2
For Sale
850 000 € 5 630 € / sq.m.
  • Area: 151 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
780 000 € 1 690 € / sq.m.
  • Area: 461 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 6
  • Rooms: 10
For Sale
955 000 € 3 180 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 760 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
998 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
800 000 € 2 670 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
For Sale
850 000 € 2 790 € / sq.m.
  • Area: 305 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 9
For Sale
1 290 000 € 4 530 € / sq.m.
  • Area: 285 sq.m.
  • Plot Area: 1430 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 500 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 150 000 € 3 030 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1500 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 400 000 € 8 750 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 820 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 495 000 € 3 600 € / sq.m.
  • Area: 415 sq.m.
  • Plot Area: 462 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
1 485 800 € 4 250 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 860 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 000 000 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 000 000 € 4 440 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1540 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 500 000 € 7 020 € / sq.m.
  • Area: 356 sq.m.
  • Plot Area: 756 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 850 000 € 8 140 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5