Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
475 000 € 1 730 € / sq.m.
  • Area: 274 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
1 400 000 € 11 200 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
4 900 000 € 6 790 € / sq.m.
  • Area: 722 sq.m.
  • Plot Area: 4828 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
5 250 000 € 7 500 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 500 000 € 4 670 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 1275 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 7
For Sale
2 600 000 € 4 040 € / sq.m.
  • Area: 643 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
895 000 € 1 850 € / sq.m.
  • Area: 485 sq.m.
  • Plot Area: 1117 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 250 000 € 6 040 € / sq.m.
  • Area: 207 sq.m.
  • Plot Area: 1020 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
9 600 000 € 6 620 € / sq.m.
  • Area: 1450 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 12
  • Bathrooms: 10
For Sale
11 900 000 € 11 900 € / sq.m.
  • Area: 1000 sq.m.
  • Plot Area: 3200 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
870 000 € 2 560 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 730 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
14 500 000 € 6 250 € / sq.m.
  • Area: 2320 sq.m.
  • Plot Area: 5050 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 9