Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
3 200 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
2 500 000 € 5 250 € / sq.m.
  • Area: 476 sq.m.
  • Plot Area: 2123 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
799 000 € 2 660 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2348 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
8 000 000 € 14 390 € / sq.m.
  • Area: 556 sq.m.
  • Plot Area: 2580 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
375 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 190 sq.m.
  • Plot Area: 418 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 480 000 € 3 810 € / sq.m.
  • Area: 388 sq.m.
  • Plot Area: 1015 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 590 000 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 545 sq.m.
  • Plot Area: 1800 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
980 000 € 3 270 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 2200 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
890 000 € 2 540 € / sq.m.
  • Area: 350 sq.m.
  • Plot Area: 518 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 800 000 € 4 000 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
9 600 000 € 8 730 € / sq.m.
  • Area: 1100 sq.m.
  • Plot Area: 2900 sq.m.
  • Rooms: 7
For Sale
690 000 € 1 840 € / sq.m.
  • Area: 375 sq.m.
  • Plot Area: 1180 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
620 000 € 2 410 € / sq.m.
  • Area: 257 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 480 000 € 3 890 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1602 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
1 300 000 € 2 950 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 3170 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
795 000 € 2 510 € / sq.m.
  • Area: 317 sq.m.
  • Plot Area: 1250 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 500 000 € 7 140 € / sq.m.
  • Area: 490 sq.m.
  • Plot Area: 1550 sq.m.
  • Rooms: 5