Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 978 100 € 6 590 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 847 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
4 363 500 € 11 300 € / sq.m.
  • Area: 386 sq.m.
  • Plot Area: 965 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 269 000 € 5 250 € / sq.m.
  • Area: 432 sq.m.
  • Plot Area: 2726 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 350 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1513 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
6 000 800 € 10 280 € / sq.m.
  • Area: 584 sq.m.
  • Plot Area: 1297 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
220 100 € 1 770 € / sq.m.
  • Area: 124 sq.m.
  • Plot Area: 375 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
343 500 € 3 430 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Storeys count: 1
  • Bedrooms: 3
For Sale
7 565 300 € 7 410 € / sq.m.
  • Area: 1021 sq.m.
  • Plot Area: 2454 sq.m.
  • Bedrooms: 6