Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
525 000 € 3 500 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
875 000 € 2 920 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
3 300 000 € 5 890 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
  • Rooms: 6
For Sale
1 000 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
599 000 €
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
2 700 000 € 10 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 5
For Sale
590 000 € 4 540 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 650 000 € 10 580 € / sq.m.
  • Area: 156 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 3
For Sale
1 200 000 € 5 330 € / sq.m.
  • Area: 225 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
1 400 000 € 4 490 € / sq.m.
  • Area: 312 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4
For Sale
355 000 € 2 730 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
460 000 € 4 600 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
440 000 € 5 180 € / sq.m.
  • Area: 85 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
450 000 € 7 500 € / sq.m.
  • Area: 60 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
495 000 € 5 500 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
577 000 € 3 610 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 6