Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
23 155 600 € 13 980 € / sq.m.
  • Area: 1656 sq.m.
  • Plot Area: 3873 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
16 174 000 € 19 370 € / sq.m.
  • Area: 835 sq.m.
  • Plot Area: 1860 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 5
For Sale
10 472 400 € 17 450 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 8
For Sale
11 403 300 € 5 700 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 6600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
832 000 € 3 330 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
3 252 300 € 6 110 € / sq.m.
  • Area: 532 sq.m.
  • Plot Area: 364 sq.m.
  • Bedrooms: 8