Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 474 900 € 3 990 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 1490 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 764 000 € 4 180 € / sq.m.
  • Area: 422 sq.m.
  • Plot Area: 974 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
2 949 800 € 5 860 € / sq.m.
  • Area: 503 sq.m.
  • Plot Area: 1108 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 415 900 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 690 sq.m.
  • Plot Area: 1380 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
938 000 € 4 360 € / sq.m.
  • Area: 215 sq.m.
  • Plot Area: 2400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
1 828 800 € 3 810 € / sq.m.
  • Area: 480 sq.m.
  • Plot Area: 2900 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
12 919 900 € 8 070 € / sq.m.
  • Area: 1600 sq.m.
  • Plot Area: 7500 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
879 000 € 4 230 € / sq.m.
  • Area: 208 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 713 800 € 4 520 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 2350 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 150 400 € 7 330 € / sq.m.
  • Area: 157 sq.m.
  • Plot Area: 48 sq.m.
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 890 800 € 9 640 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 628 300 € 3 460 € / sq.m.
  • Area: 471 sq.m.
  • Plot Area: 1098 sq.m.
  • Bedrooms: 6
For Sale
4 542 600 € 5 060 € / sq.m.
  • Area: 897 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 7