Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 450 000 € 3 190 € / sq.m.
  • Area: 455 sq.m.
  • Plot Area: 11806 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 5
For Sale
5 300 000 € 8 830 € / sq.m.
  • Area: 600 sq.m.
  • Plot Area: 23000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
3 600 000 € 2 760 € / sq.m.
  • Area: 1306 sq.m.
  • Plot Area: 3355 sq.m.
  • Bedrooms: 8
  • Bathrooms: 12
For Sale
1 100 000 € 2 210 € / sq.m.
  • Area: 498 sq.m.
  • Plot Area: 980 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 3
For Sale
900 000 € 2 050 € / sq.m.
  • Area: 440 sq.m.
  • Plot Area: 3450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
104 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 80 sq.m.
  • Plot Area: 50 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
115 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4