Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
750 000 € 6 820 € / sq.m.
  • Area: 110 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
950 000 € 6 790 € / sq.m.
  • Area: 140 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
540 000 € 3 480 € / sq.m.
  • Area: 155 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
895 000 € 5 110 € / sq.m.
  • Area: 175 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 3
  • Rooms: 4
For Sale
950 000 € 6 330 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
550 000 € 3 790 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
500 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 100 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
530 000 € 4 420 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
500 000 € 5 560 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Rooms: 3
For Sale
750 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 125 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
750 000 € 5 770 € / sq.m.
  • Area: 130 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 5
For Sale
1 850 000 €

Four room flat, Sant Andreu de Llavaneres, Catalunya, Spain

Sant Andreu de Llavaneres, Catalunya, Spain Details
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Rooms: 4
For Sale
1 380 000 € 5 210 € / sq.m.
  • Area: 265 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 4
  • Rooms: 4