Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
6 500 000 € 8 130 € / sq.m.
  • Area: 800 sq.m.
  • Plot Area: 2500 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 090 000 € 7 270 € / sq.m.
  • Area: 150 sq.m.
  • Plot Area: 400 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
995 000 € 3 700 € / sq.m.
  • Area: 269 sq.m.
  • Plot Area: 3020 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 295 000 € 4 020 € / sq.m.
  • Area: 322 sq.m.
  • Plot Area: 1041 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
7 950 000 € 5 220 € / sq.m.
  • Area: 1524 sq.m.
  • Plot Area: 5250 sq.m.
  • Bedrooms: 9
  • Bathrooms: 11
For Sale
2 375 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 703 sq.m.
  • Plot Area: 3650 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 200 000 € 3 930 € / sq.m.
  • Area: 560 sq.m.
  • Plot Area: 1165 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 100 000 € 2 350 € / sq.m.
  • Area: 468 sq.m.
  • Plot Area: 2090 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 4
For Sale
1 480 000 € 3 590 € / sq.m.
  • Area: 412 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 200 000 € 2 240 € / sq.m.
  • Area: 535 sq.m.
  • Plot Area: 750 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 800 000 € 7 930 € / sq.m.
  • Area: 227 sq.m.
  • Plot Area: 1320 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 200 000 € 4 890 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1050 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 550 000 € 4 290 € / sq.m.
  • Area: 594 sq.m.
  • Plot Area: 1057 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 700 000 € 790 € / sq.m.
  • Area: 2150 sq.m.
  • Plot Area: 730000 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 2
For Sale
495 000 € 1 460 € / sq.m.
  • Area: 340 sq.m.
  • Plot Area: 1200 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
690 000 € 3 290 € / sq.m.
  • Area: 210 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
975 000 € 1 480 € / sq.m.
  • Area: 660 sq.m.
  • Plot Area: 2005 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 7