Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 094 500 € 6 980 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
2 327 200 € 4 650 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 5000 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 5
For Sale
808 700 € 5 580 € / sq.m.
  • Area: 145 sq.m.
  • Plot Area: 560 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3
For Sale
2 618 100 € 2 880 € / sq.m.
  • Area: 910 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
11 577 800 € 5 300 € / sq.m.
  • Area: 2184 sq.m.
  • Plot Area: 6938 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 12
For Sale
11 403 300 € 5 700 € / sq.m.
  • Area: 2000 sq.m.
  • Plot Area: 6600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 7
For Sale
9 890 600 € 5 430 € / sq.m.
  • Area: 1820 sq.m.
  • Plot Area: 2024 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
129 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 84 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
540 000 € 930 € / sq.m.
  • Area: 583 sq.m.
  • Plot Area: 5913 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 7
For Sale
1 803 600 € 6 730 € / sq.m.
  • Area: 268 sq.m.
  • Plot Area: 626 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4