Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 000 000 € 5 190 € / sq.m.
  • Area: 385 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
3 500 000 € 7 000 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 950 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 595 000 € 3 540 € / sq.m.
  • Area: 450 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 600 000 € 4 220 € / sq.m.
  • Area: 379 sq.m.
  • Plot Area: 1260 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
2 400 000 € 6 000 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1300 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
590 000 € 1 970 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
890 000 € 1 810 € / sq.m.
  • Area: 491 sq.m.
  • Plot Area: 832 sq.m.
  • Rooms: 6
For Sale
470 000 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 500 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
1 800 000 € 4 190 € / sq.m.
  • Area: 430 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 500 000 € 4 170 € / sq.m.
  • Area: 360 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
1 700 000 € 4 250 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1700 sq.m.
  • Rooms: 5
For Sale
1 400 000 € 3 680 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 460 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
700 000 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 700 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
750 000 € 2 340 € / sq.m.
  • Area: 321 sq.m.
  • Plot Area: 800 sq.m.
  • Rooms: 4
For Sale
600 000 € 5 000 € / sq.m.
  • Area: 120 sq.m.
  • Plot Area: 450 sq.m.
  • Rooms: 3
For Sale
470 000 € 1 570 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 900 sq.m.
  • Rooms: 5