Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
163 000 € 1 420 € / sq.m.
  • Area: 115 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 2
For Sale
76 000 € 940 € / sq.m.
  • Area: 81 sq.m.
  • Storey: 4
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
For Sale
140 000 € 1 560 € / sq.m.
  • Area: 90 sq.m.
  • Plot Area: 40 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
149 900 € 1 830 € / sq.m.
  • Area: 82 sq.m.
  • Plot Area: 98 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
650 000 € 1 300 € / sq.m.
  • Area: 500 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 3