Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
2 950 000 € 4 210 € / sq.m.
  • Area: 700 sq.m.
  • Plot Area: 4000 sq.m.
  • Bedrooms: 7
  • Bathrooms: 5
For Sale
1 675 000 € 3 550 € / sq.m.
  • Area: 472 sq.m.
  • Plot Area: 2000 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
524 000 € 1 590 € / sq.m.
  • Area: 330 sq.m.
  • Plot Area: 193 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 250 000 € 2 270 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 850 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
695 000 € 1 880 € / sq.m.
  • Area: 370 sq.m.
  • Plot Area: 839 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 200 000 € 2 180 € / sq.m.
  • Area: 550 sq.m.
  • Plot Area: 2800 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
1 600 000 € 4 950 € / sq.m.
  • Area: 323 sq.m.
  • Plot Area: 836 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
650 000 € 1 710 € / sq.m.
  • Area: 380 sq.m.
  • Plot Area: 1450 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 5
For Sale
2 205 000 € 3 390 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 6
For Sale
1 400 000 € 3 000 € / sq.m.
  • Area: 467 sq.m.
  • Plot Area: 985 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 3
For Sale
2 690 000 € 4 140 € / sq.m.
  • Area: 650 sq.m.
  • Plot Area: 1018 sq.m.
  • Bedrooms: 5
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 975 000 € 3 410 € / sq.m.
  • Area: 873 sq.m.
  • Plot Area: 1508 sq.m.
  • Bedrooms: 4
  • Bathrooms: 4
For Sale
2 375 000 € 3 380 € / sq.m.
  • Area: 703 sq.m.
  • Plot Area: 3650 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
2 750 000 € 6 840 € / sq.m.
  • Area: 402 sq.m.
  • Plot Area: 5315 sq.m.
  • Bedrooms: 6
  • Bathrooms: 6
For Sale
650 000 € 4 060 € / sq.m.
  • Area: 160 sq.m.
  • Plot Area: 1567 sq.m.
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2
For Sale
2 100 000 € 2 800 € / sq.m.
  • Area: 750 sq.m.
  • Plot Area: 10000 ares
  • Bedrooms: 3
  • Bathrooms: 2