Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
1 838 500 € 7 070 € / sq.m.
  • Area: 260 sq.m.
  • Plot Area: 1130 sq.m.
  • Bedrooms: 4
For Sale
890 200 € 2 940 € / sq.m.
  • Area: 303 sq.m.
  • Plot Area: 973 sq.m.
  • Bedrooms: 5
For Sale
296 200 € 1 180 € / sq.m.
  • Area: 250 sq.m.
  • Plot Area: 300 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 3