Compare properties

Real Estate in Spain

Found 28986 listings:
For Sale
10 356 000 € 6 730 € / sq.m.
  • Area: 1538 sq.m.
  • Plot Area: 4484 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 9
For Sale
1 570 900 € 5 240 € / sq.m.
  • Area: 300 sq.m.
  • Plot Area: 1053 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
1 617 400 € 4 040 € / sq.m.
  • Area: 400 sq.m.
  • Plot Area: 1000 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 4
For Sale
12 217 800 € 13 410 € / sq.m.
  • Area: 911 sq.m.
  • Plot Area: 8600 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
11 577 800 € 6 260 € / sq.m.
  • Area: 1850 sq.m.
  • Plot Area: 5750 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 8
For Sale
1 623 200 € 4 520 € / sq.m.
  • Area: 359 sq.m.
  • Plot Area: 1100 sq.m.
  • Storeys count: 2
  • Bedrooms: 4
For Sale
6 399 800 € 5 820 € / sq.m.
  • Area: 1100 sq.m.
  • Plot Area: 5267 sq.m.
  • Storeys count: 3
  • Bedrooms: 6
For Sale
193 200 € 1 990 € / sq.m.

Cozy townhouse, Alicante, Comunitat Valenciana, Spain

Alicante, Comunitat Valenciana, Spain Details
  • Area: 97 sq.m.
  • Plot Area: 83 sq.m.
  • Bedrooms: 3